A 6 város szövetsége
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A 6 város szövetsége

Történet a 6 város szövetségéről.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 1. csoport

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzer. Jún. 25, 2014 9:50 am

Trombitaszó harsant a sötét éjszakába. Az őrökfelpattantak,és elrohantak.
-Emberek! Fegyverbe! Indulnunk kell! Nem mehetünk le a hegy gyomrába! A felszínen találkozunk,és megbeszéljük,hogyan tovább. Csapatokban megyünk ki! NAGYON vigyázzatok egymásra!
Újabb trombitaszó hallatszott.
-Első csapat indul! Hama,Riolla,Gregor,Sorra!-amint kilépett a kvartett a toronyból,újabb trombitaszó zendült.-Gyerünk, fussatok, Barangoló,Ragir,Bok,és Zoë!-ők is kimentek a kapun. Ekkor megrázkódott a föld,és leomlott a kijárathoz vezető út feletti torony.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzomb. Szept. 06, 2014 8:03 pm

-Gyerünk ,gyerünk emberek,áh - csapott le egy tűzmanót Sorra. - Nem fogok itt,ebben a barlangban meghalni! - az első csoportot, miután kirohant a toronyból,rögtön körbevette a várvédők egy kisebb csapata,és most rendíthetetlenül törnek előre a kijárat felé. Igen ám,de a trombita nem hiába szólalt meg. A hegy gyomra felől tűzmanók hadserege masírozott a várrom felé.
-Jaj gyermekeim! Nem bírom már...-mondta Hama - ÁÁ! Ne nézzetek hátra! Nagyon sokan jönnek! Húzz bele Sorra gyermekem!
-Nyugodjon meg kérem! Itt csak az segít,ha vigyázunk egymásra,és NEM VESZÍTJÜK EL A FEJÜNKET! Jó,én is lenyugszom..gyerünk.
-Jólvan..már..Riolla,segíts!
-Menj balra.Balra!-lőtte le a társa ellenfelét egy nyíllal.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 11:26 pm

Balra fordult a kis csapat.Már elég jól lehagyták a tűzmanókat,sajnos a katonák kárára.
-Riolla vigyázz!-kiáltotta Sorra,de még épphogy nem érte el a lányra támadó szörnyet.(7/7) Riolla gyorsan elhajolt a rá támadó szörny elől,csak éppen hogy a karját érte el,és karcolta meg a körme hegyével.A manóhasraesett.Ő volt az utolsó,aki ennyire távolra merészkedett a többiektől.
-Megmenekültünk! -fújt Hama.
-Már nem vagyunk messze a vízeséstől...ti tudjátok,hogyan lehet azon átjutni?
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 11:31 pm

-Keressünk valamit,ahol lepihenhetünk.Még AZ előtt.-ajánlotta Sorra,mikor megpillantotta a vízesést.
-Igen,kéne valamilyen sötétebb barlangrész.Nézzétek,ott!-odamentek megpihenni. Mindannyian fáztak,és kimerültek,éppen hogy megmenekültek a halál torkából.
-Riolla jól vagy?-kérdezte Sorra.
-Igen,csak egy apró karcolás van rajtam.Van vizünk? Szomjas vagyok.
-csak egy kevés...Akkor tuti nem kell megnéznem a sebed?-kérdezte Hama.
-Köszönöm,de nem kell.-mind lepihentek.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 12:05 am

"Végre béke van.Semmi családi csip-csup ügyecske,medvetámadás,semmi gyerekcsíny,és a tanács többi tagja sem zargat végre semmivel.A napünnepről érkező hírek is nyugalmat sugallanak.Azt hiszem,elmegyek,lefekszek egy kicsit."-mászott fel a lakásába a fenyősök egyik tanácstagja.
-Uram,Uram! Hírek érkeztek!-kiabált fel egy küldönc. "Na ennyit a nyugalomról,és az alvásról.Mi a fészkes fene történhetett,ami ennyire fontos?"
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 12:11 am

Tisztelt Tanácstagok!

Sajnálattal kell közölnöm,önökkel,hogy kiválasztott bajnokainkról, (nevezetesen: Bok Ero, Gyógyító Hama) ismeretlen okokból nem kapunk semmilyen hírt U-város felől.Okunk van feltételezni,hogy jó esetben csak megsebesültek,megsérültek,rossz esetben sajnálattal,és mély tisztelettel a halál eshetőségét is figyelembe kell vennünk.Terészetesen mindent megteszünk annak érdekében,hogy az esetleges túlélőket megmentsük.Amennyiben bármilyen hírük van eltűnt bajnokaik felől,kérem ismertessék velünk a részleteket a hatékony intézkedés végett.Az első ellenőrző pont,és U-város között tervezzük megkezdeni a keresést,az volt az utolsó hír-mi szerint minden rendben.

Üdvözlettel: Napünnep Szervezői Bizottsága
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 12:13 am

-AZONNAL vegyék fel a kapcsolatot a Lombosok népével. Szóljon,hívja össze a tanács többi tagját.Rendkívüli ülés,kérje a körzetek képviselőjének megjelenését.INDULJ,máris!-loholt el rémülten a küldönc." ennyit a pihenésről.."
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 12:22 am

-Sorra bajba került! Ez lehetetlen!-még jó,hogy épp tanácskoztunk,mikor megérkezett a levél--Indítványozom az azonnali küldönc indítását Fenyvesek felé kapcsolatfelvétel céljából!
-Elfogadom-hangzott az egyhangú válasz."Természetesen elfogadják,még jó,csak bólogatni tudnak,mint a birkák...Sorra,Ó Sorra...a legjobb külügyüsünket fogjuk elveszíteni!De egyenlőre nem tehetünk semmit.Csak bízzunk a tüzesek gyors mentésében.Vagy..."
-Összehívjuk a hadsereget? A tüzes nép sodorta veszélybe az egyik tisztviselőnket,vegyük-e provokálásnak?
-Vegyük.Most néztem utána a másik bajnoknak,Tendasnak is.Jó kereskedő,sok pénzt hozott már a népnek,jó érzéke van az alkudozáshoz.Neves,népes családja van,az apja elég befolyásos ember,és a fia is erre az útra lépett most.-"ez az egyik talpnyalóm...állandóan a seggemet nyalja,már teljesen idegesít.A helyemre pályázik.De ez most kifejezetten jól jött."
-Két rangos ember veszélybe sodrása már egyenesen bűn!
-Hívjuk a lobogókat!
-Egyetértek-hangzott ismét."azt hiszem,hamarosan háborúzni fogunk"
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 12:35 am

A terem vízhangzott a kiabálástól.Nem csoda,a legnagyobb barlang ez.
-CSENDET!-ordította valamelyik nagyobb család képviselője.
-De a lányom..Zoë..ott van!
-A mi vezetőnk,Gregor is.A nevében beszélek.Hallatlannak találom a Tűz népének nemtörődömségét népünk tagjainak biztonságának érdekében.
-És akkor mit tegyünk? Nem bocsájtkozhatunk újra háborúba..eléggé...megritkította a népünket! Nem csak nagyapám,de apám is elveszítettem a háborúban.
-Hagyjuk hát az álnok Tűz népét eluralkodni,garázdálkodni népünk sorsa felett?
-Tartózkodik-e tüzes diplomata kényszerrel behatárolt országunk területén? Esetleg fontosabb személy?
-Nem.Hányan mentek a napünnepre?
-Elég sokan.Körülbelül másfél városunk lakossága.
-Hát..szép.Azt hiszem tőrbe csaltak.Kellenek azok a lobogók.Rengeteg foglyuk lehet a tüzeseknek.
-Nagyon kevesen vagyunk.Ennyien megsemmisülnénk.Ennél fontosabb a népünk.
-Mikor ment át a tanácskozás hadi tanácsba,uraim?-szólt egy asszony,de mintha mi sem történt volna.
-És a régi szövetségesek?
-A Hegyiek? Kérdezzük meg,mi van velük.Mindig mellettünk álltak a bajban.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 12:44 am

-Követ érkezett a Barlangosoktól.Összehívjam a törzsek vezéreit,apám?
-követ? Mivel jött,mit hozott?
-Uram! I-város hírvivője vagyok.Tisztelettel,azonnali nagy tanácsot kérünk.
-Igen uram,nekem is vannak híreim,követ érkezett a Barlangosoktól.-Még aznap összegyűlt a hegyiek tanácsa K-városban.
-Akkor,előbb halljuk a napünnepről szóló híreket!-felolvasták a levelet.
-Riolla Brear a mi törzsünkbe tartozik.Kiváló vadászaink egyike.
-Barangoló meg az a sokat látott öreg ugye?
-L-város mélyén él.Rengeteg jó tanácsot adott törzsemnek a legkülönfélébb kérdésekben is.
-És a barlangosok,mit akarnak?
-Szövetséget,uram.-lépett elő a követ-a mi családunk tagjait is foglyul ejtették az ünnepen. Bár népünk nem akar csatába keveredni,félő hogy egyenest a kihalást jelentené.Egy egymást védő szövetség még nem tűnik rossznak,népeink között szövődött régi barátsára alapozva azt.
-Igen,nem árthat.Elfogadjuk a szövetséget,de csak is védelmi pozícióra.-döntöttek a törzsfők.
-De ugyanakkor.Sem barangoló,sem Riolla Brear nem ér meg egy hosszan tartó háborút. "Ennyi" miatt nem fogjuk népünket veszélyeztetni.-a többi törzsfőnök csak meghajolni tudott a döntés előtt.Visszaküldték a követet,s a gyűlést feloszlatták.


A hozzászólást Byris összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06, 2014 8:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 1:04 am

-Hogy állunk?
-Hama,Riolla,Gregor,Sorra-csapat már a vízesésnél vannak,vagyis ahoz közel.Az egyik manó majdnem elkapta azt a Riollát,de csak az arcát sebezte meg.Csak sajnos velük van Hama,a gyógyító.
-Nembaj,ez már jó,majd elfertőződik.Többi?
-Barangoló,Ragir,Bok,és Zoë-csapat félútig jutottak,egy barlangban szálltak meg-lépett elő egy másik,az ünnepért felelős ember a kistanácsból.-Zoë,a Barlangosoktól megsebesült,elájult.Nem tudni,mi van ele egyenlőre.De nagyon úgy néz ki...
-Aha,már alakul.Mit hoztak a madarak a 3. csoportról?
-Nem indultak el,uram.Tendas,Bora,Alajos,Mirijam,és Altar ott rekedt a leomlott várban.Csak kiseb horzsolások-és egy leleplező sztori.Ha kijutnak bajban vagyunk.
-Ez baj,velük kell valamit kezdeni!


A hozzászólást Byris összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 06, 2014 8:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 6:57 pm

-Fogalmam sincs.
-Valami hatalmas Gal-ra,vagy kire emlékszek.-tanakodott hama,miután a vízeséshez értek.De ennél többet senki nem tudott róla.A manóknak már hírét se látták,messze maguk mögött hagyták őket.
-Nincs elég ennivalónk.Nézzünk körül,hátha van itt valahol valamilyen ehető növény.
-Egy barlangban gyermekem? Igen kicsi az esélye. Egy vulkánban pláne,még gyógynövényből is csak pár darab van.
-Gomba,esetleg valamilyen kisállat?És vízre is szükségünk lesz.
-A vízesésnél tudnánk szerezni nem?
-Gyakorlatilag fölöttünk folyik a folyó,megpróbálok vizet szerezni,ha valakinél van edény..Szerintem a kijárathoz közelebb majd fogunk találni élelmet.
-Csak vizünk legyen elég,élelem nélkül még kibírjuk egy darabig.Nálam van vizestömlő.
Gregor megvizsgálta a falat,hogy lehet-e vizet nyerni belőle.(7/7) Sikerült valamilyen folyékony iszapfélét kinyerni a falba vájt lyukból,ami trotyogva belekúszott a tömlőbe.
-Nem jó,másféle ez a hegy,mint ami otthon van...A szomjhalálnál talán jobb,de elég undorító.Szerintem menjünk tovább a vízeséshez,esetleg majd próbálkozom máshol is.-E kis pihenő után továbbindult a csapat.
-Itt a vízesés,töltsük meg a tömlőket!
-Elöbb ki kéne mostni..
-Ne feledjétek drágáim,elvileg,forró a víz!
-Én koszoltam össze,jogos,hogy én szenvedjek vele...Így talán nem égetem meg magam.-egy bot segítségéval megtölti,kimossa,újra megtölti...(6/1) Gregor ügyetlenül megpróbálta beletenni a tömlőt újra a vízbe,és lenyomni a bottal,de véletlenül belecsapta,így felfröccskölte a vizeta kezére.Nagy fájdalmában eleresztette a botot.Gregor nagyon leforrázta az ügyesebbik kezét,ráadásul a botot,és a tömlőt is elmonsta a víz.
-Öhm…Hama,tudsz ezzel kezdeni valamit?Eléggé fáj…
-Hát gyermekem…hideg vizet kellene rá folyatni,az lenne a legjobb,de -vett elő egy nagyobb üvegcsét-talán le tudom kezelni gy kis facsart mentalevéllel.Persze így is nagyon fog fájni,fel is fog hólyagosodni!
-Nem baj,köszönöm.A vízzel meg van mégegy ötletem,csak így most nemt udom megcsinálni.
-Majd én segítek!
-Valami anyaggal,akár egy inggel-vette le Gregor az inggét,megmutatva izmos felső testét a hölgyeknek.-Belelógatom a vízbe,megvárjuk,amíg kicsit lehűl,aztán kicsavarjuk.
-Furcsa ötlet,de működhet.Meg van még az a bot,vagy az is leesett?
-Nincs,de nem is kell.Fogd az ujjánál,nem kell az egésznek vizesnek lenni.
-Jól van,értem.-Riolla megpróbálta belelóbálni az inget a vízesésbe (7/2) ,de túlságosan nagyot dobott,és az erős folyású vízesés kisodorta a kezéből az inget,és leforrázta ő is az egyik kezét.Kis híján leesett!
-Szsz…sajnálom,nem sikerült,ráadásul az ingedet is elvitte a víz.
Hama szó nélkül vette elő a krémét,megragadta Riolla karját,és bekente az égést.
-Mindegy,haladjunk. Hama nem emlékszel,mi volt azzal a Gal-al?
-Nemigazán.-Mormogta.
-Meg kéne szólítani Galt,a víz szellemét nem? Valahogy így: “Nagyhatalmú Gal!” -kiáltotta Riolla a vízesés felé.
-Ki szól? ki mer zavarni ily korán?
-Sikerült!Válaszolj neki gyorsan,nehogy eltűnjön!-sürgette suttogva Sorra.
-Kérlek,engedj minket át a vízesésen!
-Ki vagy? Ismernem kéne téged?
-Riolla vagyok,a Hegyiek népéből,és ők a társaim: Gregor,a Barlangosoktól,Hama a Fenyvesektől és Sorra a Lombosoktól.A napünnep kiválasztottjai vagyunk,és éppen a tűzmanók elől menekülünk egy ostromlott városból.Kérlek,segíts nekünk!
-Riolla…igen. Az öregasszonyra vigyázzatok,még kelleni fog.-szólt,majd elvágata a vízesést,és eltűnt.
-Mindenki igyon,ha úszunk!
-És töltsük meg a megmaradt kulacsokat is…-Riolla: (5/2)-nem sikerült,Hama (1/2)-sikerült,Gragor Sorrának adta a kulacsát a kezei miatt,épp elég volt az úszásra figyelnie (2/6)-sikerült.Mindenki épségben átért,és Sorra,és Hama kulacsa még tele is lett vízzel.
-Erre,már nem lesz szükségem.-mondta,és dobta hátra tőrét az immár újra zubogó vízesésbe Hama.-úgyis csak a gyógynövényeim számítanak!
-Azért még tartsuk meg a fegyvereinket,és figyeljünk! Itt is lehetnek ellenséges szándékú lények.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeHétf. Dec. 01, 2014 8:40 pm

-Fény!Fényt látok!-kiáltotta az elöl haladó Sorra.
-MEglepően sima utunk volt a víízeséstől…-jegyezte meg Hama-még ehető növényt is találtunk.Furcsa.
-Igen.Lehet hogy mégis rossz irányba jöttünk?De nem,inkább az lehet,hogy a tűzmanók találtak maguknak valami más elfoglaltságot…Nekünk a legutóbbi szakaszon szerencsénk volt,haladjunk tovább,amíg tudunk.
-Szerintetek hogya tudunk segítséget hívni?Mennyi út van még hátra?
-Nem tudom..A tüzesekben nem merek megbízni. De itt van hozzánk közel,Délre az én hazám,talán ott…
-Esélyünk sincs odáig eljutni! Pár órán belül mindenki meghalhat,aki a barlangban rekedt.Nekem sem tetszik,de muszáj a tüzesekkel beszélnünk,és gyorsan.
-Ráadásul egy szigeten vagyunk.Csak a tüzesek segítségével tudunk átmenni a tavon,és úgy is nagyon sok idő.Gyorsan kell a sígítség,és a tüzesek vannak a legközelebb.
-A szigeten sehol nincs még egy település? Vagy erőd,vagy bármi?
-Kétlem,bár nem tudok róla sokat.-közben kiértek a felszínre.
-Álljunk meg,muszáj lesz lepihennem…A kezeitek hogy vannak?
-Fáj,de a kenőcs sokat segített.Gregor,te jobban megsebesültél,hogy vagy?
-Kibírom.Viszont..nagyon aggódom a többiekért.Esetleg lehet hogy célszerűbb lenne ha szétválnánk.A leggyorsabb,vagy a két leggyorsabb elmehetne segítségért,a többiek pedig megpróbálnak biztos helyre húzódni.
-Jó ötletnek tűnik.-szólt Hama.
-Ne váljunk szét.Nem tudjuk pontosa,merre kell menni. Mi lesz ha valaki elindul egyedül,és eltéved?Akkor ő egyedül mard,a többiek meg itt várnak addig,míg rájuk nem találnak a tűzmanók.Én nem vagyok képes itt ülni,és várni,hogy történjen valami.
-Induljatok el ti ketten…Én Hamával megpróbálok eljutni a városunkba,1..városba,és segítséget kérni onnan is.
-jó..nem lesz gond a kezünk miatt? Hama,be tudod még egyszer kenni?
-Persze.-vette elő a krémet,és már kente is.
-Ha már különválunk,akkor osszuk el a maradék élelmet,és vizet.És induljunk két,ellenkező irányba,akkor valaki biztosan célt ér.
-Szerintem ti itt próbáljatok átjutni,mi elindulunk itt a parton tovább.Gyere Hama.-mondta Sorra,közben otthagyta nekik az egyik zsákot,a fele élelemmel,és vízzel(1 kulacs).
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeHétf. Jan. 05, 2015 7:46 pm

Riolla és Gregor egy darabig még nézte a távolodó Sorrát,és Hamát. A fiatal lány gyors tempót diktált az idős hölgynek,de ő vitte az összes cuccot,és még segített is neki,amikor Hama elakadt.
Mikor eltűntek a "kanyarban",ottmaradt hőseink körbenéztek. A barlang bejáratát két nagy bokor fogta közre.Maga a bejárat nem volt túl magas,inkább szélesebbnek volt mondható.Nem tűnt mesterségesnek. Kissé feljebb egy kiálló sziklán mintha madárfészek pihenne. A csúcsa nem látszott kráter szerűnek,de ilyen közel állva ezt nem lehet rendesen megállapítani. A tópart közel van a hegy lábához,csupán kb 11 méterre,és lankásan ereszkedik a vízbe. Még látszik az a pont is,ahol idefele kikötött a hajó. Valószínűleg mindig ezt használják. Nagyobb kövek borítják a talajt,amin csak kisebb-nagyobb bokrok élnek meg. Fa sehol. A kövek kézött apróbb csontvázakat lehet látni.
A barlanggal szemben a túlpart messze volt,csak homályosan lehetett látni a horizonton.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
sojra




Hozzászólások száma : 38
Join date : 2014. Jun. 15.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzomb. Jan. 10, 2015 4:03 pm

- Nos, Riolla? - fordult a lányhoz Gregor - Van valami terved? Vagy itt kéne embert találnunk, vagy esetleg hajót, vissza tudunk menni a városba... Már ha el tudnánk kormányozni. De ha nem jutunk át a vízen, akkor talán célszerű lenne szétnézni a szigeten, megnézhetnénk, mi is van ezzel a vulkánnal, vagy... nem is tudom. Nos?
Vissza az elejére Go down
Pankalinka




Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Jun. 16.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzer. Jan. 14, 2015 3:00 pm

- Segíteni kéne a többieknek, mert ők valószínűleg még nem jutottak ki, de így nehéz lesz - sóhajtott Riolla. - Szerintem próbáljunk átjutni a városba. De sajnos fogalmam sincs, hajó és emberek nélkül ezt hogy kéne... mindenesetre nézzünk egy kicsit körbe, hátha találkozunk valakivel, aki tud segíteni, vagy találunk valamilyen megoldást. Ahhoz sajnos túl messze a part, hogy átússzunk.
Vissza az elejére Go down
sojra




Hozzászólások száma : 38
Join date : 2014. Jun. 15.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzer. Jan. 14, 2015 11:06 pm

- A tópartot szerintem belátjuk, se csónak, se ember sehol. Ha nincs ellenvetésed, induljunk el a hegyen felfele, persze csak nagyon körültekintően, nehogy újabb ellenségbe fussunk bele.
Vissza az elejére Go down
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeCsüt. Jan. 15, 2015 3:20 pm

Riolla és Gregor felnézett a hegyre.A barlang szájánál még enyhén meredeken emelkedett a hegy oldala,de amint elérte a tetejét,meredeken emelkedett tovább az ég felé. Nagyon úgy nézett ki,hogy senki ember fia nem tudja megmászni. Tőle balra,amerre Sorra és Hama mentek,és jobbra ugyan az volt a helyzet,már ameddig a kanyarodó part engedett ellátni.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
sojra




Hozzászólások száma : 38
Join date : 2014. Jun. 15.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeCsüt. Jan. 15, 2015 3:29 pm

- Hát akkor... induljunk el jobbra.
Vissza az elejére Go down
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeCsüt. Jan. 15, 2015 7:51 pm

Jobbra haladva kissé kiszélesedett a part.A nap már lenyugvóban járt,mikor egy lankás füves emelkedőhöz értek,ami a hegy oldalán kúszott felfele.Tőle jobbra a part folytatódott tovább úgy,ahogy eddig.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
Pankalinka




Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Jun. 16.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 12:04 am

- Mit gondolsz, Gregor, merre menjünk tovább? A parton a végtelenségig, vagy fel a domboldalon, be a természetbe, ahol valószínűleg szintén nem vár ránk semmi? - Riolla már ideges volt, amiért nem tudnak semmit tenni, ezért jött tőle ez a cinikus kérdés.
Vissza az elejére Go down
sojra




Hozzászólások száma : 38
Join date : 2014. Jun. 15.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 8:39 am

- Nem tudom, fogalmam sincs, ha tudsz jobbat, mondjad - reagált Gregor is kicsit idegesebben - tekintve, hogy egyszer már elég durván megtámadtak minket, lehet, hogy maradhatnánk inkébb a parton. De ahogy gondolod.
Vissza az elejére Go down
Pankalinka




Hozzászólások száma : 35
Join date : 2014. Jun. 16.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeSzomb. Jan. 17, 2015 9:29 pm

Riolla megpróbálta összeszedni magát, és kicsit nyugodtabban válaszolt. - Rendben, akkor maradjunk a parton.
Vissza az elejére Go down
Byris
Admin



Hozzászólások száma : 189
Join date : 2014. Jun. 10.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeVas. Jan. 18, 2015 1:55 pm

A nap már lenyugvóban járt,amikor előttük a homályban feltűnt egy kis sziget a messzeségben (de közelebb,mint a part volt). Fényeket ugyan még nem láttak rajta,de jól kivehetően az volt.Előre tekintve,mintha valami stég szerűt is ki lehetett volna venni,de a kanyarodó part miatt ezt nem lehetett még jól látni.
Vissza az elejére Go down
https://daigremontiana.hungarianforum.com
sojra




Hozzászólások száma : 38
Join date : 2014. Jun. 15.

1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitimeKedd Jan. 20, 2015 12:57 pm

- Sajnálom, igazad van. Ez a sziget totál elhagyatott, és aki mégis itt van, azzal nem biztos, hogy akarok találkozni. Ráadásul nem tudom, hol töltjük az éjszakát... - elgondolkodva nézett a stég felé, majd elmosolyodott, igaz, kicsit fanyarul - Sose hittem volna, hogy ennyi aggodalommal fogok nézni egy éjszakára, amit egy ilyen szép lánnyal kettesben töltök.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. csoport Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. csoport   1. csoport Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1. csoport
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2. csoport
» 3. csoport

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A 6 város szövetsége :: A történet :: 3. fejezet-
Ugrás: